Rekreace na Lipně - facebook

Užijte si nezapomenutelné okamžiky v soukromí lipenské přehrady

Rekreace na Lipně

Na aktivní dovolenou jedině celá rodina i s babičkou a dědou

15.09.2016
Výbornou alternativou pro aktivní dovolenou s dětmi je vzít s sebou babičku s dědou. Do našich rekreačních domů se pohodlně vejdete všichni.
Na Lipensku si najdou všichni vyžítí, které si užijí na plno a to v každém ročním období.
 
Skvělou formou dovolené může být také pěší turistika. Mnoha aktivitám ale můžete také holdovat v rekreačních střediscích, která mají k dispozici sportovní hřiště a spoustu jiné zábavy. Velkou výhodou aktivní dovolené je také to, že se děti přes den utahají a můžete si tak užít klidné večery. Ovšem ne vždy to platí a proto je vhodné mít v záloze ještě jiné řešení, jak být na dovolené s dětmi, ale zároveň si od nich odpočinout.
Aktivní dovolená, na které si odpočinete
Dovolené s dětmi bývají takové, ze kterých si většinou vezeme ty nejlepší zážitky. Mnohem více potěšení nám totiž přinese radost, kterou prožívají naše malé ratolesti, než ta, kterou sami prožíváme. Vidět rozzářené dětské oči, které si užívají spousty výletů a mají neopakovatelné zážitky z různých míst, je opravdu k nezaplacení. Ovšem, chceme-li si na dovolené také odpočinout, je jasné, že s dětmi si odpočinku moc neužijeme. Proto je výborným řešením vzít s sebou i některé z prarodičů.
 
Už jste někdy zkoušeli pozvat na dovolenou i své, či partnerovi rodiče? Pokud Vás to doposud ani nenapadlo, tak věřte, že to má hned několik výhod. 
Tou první je, že jim uděláte radost tím, že s nimi chcete trávit čas. 
Zadruhé budou velmi rádi, že budou mít spoustu času věnovat se svým vnoučatům. 
A v neposlední řadě je obrovskou výhodou také to, že pokud si budete chtít dopřát trochu odpočinku, či romantiky o samotě, můžete děti na chvíli přenechat babičce a dědovi a užívat si společné chvíle bez starostí.
 
Dovolená s dětmi a prarodiči může být ideálním řešením letošních prázdnin.